Педагогічна рада №1

Про завдання діяльності колективу на 2023-2024 навчальний рік в умовах воєнного стану та пріоритетні напрямки створення іміджу сучасного закладу дошкільної освіти.

Педагогічна рада № 2

Про формування соціально-економічної компетентності дітей, елементарних економічних та логіко-математичних уявлень дітей дошкільного віку як складової у підготовці до успішного навчання в умовах Нової української школи.

Педагогічна рада № 3

Щодо формування повноцінно життєтворчої особистості дитини, яка поєднує в собі духовне мовленнєве багатство, патріотизм, соціально - моральну чистоту, шляхом формування культури українського мовлення засобами української народної казки та поетичних творів сучасних авторів.

Педагогічна рада № 4

Підсумки атестації в дошкільному навчальному закладі ( ясла-садок) № 37 « Ракета» Черкаської міської ради в 2023\2024 навчальному році.

Педагогічна рада № 5

Підсумки діяльності педагогічного колективу, виконання річного плану роботи за 2023-2024 навчальний рік. Досягнення та проблеми.