Пізнавально - патріотична гра "Я люблю Україну"

2019-04-17

/Files/images/20190410_094517.jpg

Показати рівень знань з історії України, мови, традицій рідного краю, народних та державних символів, українських страв, вміння декламувати, виконувати дитячі пісні та таночки, розгадувати ребуси діти старших груп нашого дошкільного закладу мали можливість в пізнавально-патріотичній грі «Я люблю Україну». Командна згуртованість та емоційна підтримка педагогів-початківців – гостей свята, сприяла успішному вирішенню завдань «Знайди Герб України», «Закінчи прислів’я», «Розгадай козацькі ребуси», «Назви видатних українців», «Ложку передавай - українську страву називай» та інших.

Відповідно до завдань Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді наш дошкільний заклад акцентує увагу на підвищенні рівня культури українського мовлення дошкільників як основи формування національно-патріотичних почуттів. Формує розмовне мовлення дітей шляхом використання сучасних технологій розвитку зв'язного мовлення, прозових та поетичних творів сучасних авторів, кращих зразків малих фольклорних жанрів.