Осіння виставка "Золотої осені барви"

2019-10-22

/Files/images/IMG-acaf17cc1ec15377a566f8454c7d1366-V.jpg

Осінь - це чарівна, золота пора! В нашому дошкільному закладі вже стало традицією кожен рік проводити виставку поробок із природного матеріалу. Діти та їх батьки з великим задоволенням поринули в атмосферу творчості та фантазії. Роботи вразили оригінальністю задуму, технікою виконання, своєрідністю і неповторністю. Були представлені композиції із овочів, яскраві букети, чудернацькі чоловічки, лісові галявинки, картини із листя та насіння. Діти в великою радістю та цікавістю роздивлялися вироби кожної родини.

Батьки допомогли своїм діткам проявити фантазію, створити неповторні осінні шедеври. У всіх роботах проявилась творчість та уява кожної родини. Хочеться подякувати родинам, хто прийняв участь у виставці виробів з природного матеріалу «Золотої осені барви».

Осінь фарби готувала,
У відерця наливала.