Тиждень Безпеки у дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) № 37 « Ракета»

2015-04-24

З 20 квітня 2015 року по 24 квітня 2015 року в дошкільному закладі проводився тиждень Безпеки дитини.

Формування навичок безпечної життєдіяльності починається у дітей з наймолодшого віку у дошкільних навчальних закладах. Для цього в закладах створюється розвивальне середовище з безпеки життєдіяльності. Діти навчаються свідомо ставитися до свого здоров`я, до питань особистої безпеки та безпеки оточуючих під час спеціальних тематичних занять та у ігровій діяльності.

Цікавим заходом стала музична розвага для дітей молодших, середніх та старших груп "Азбука Безпеки", на якій були присутні курсанти Черкаського інстититу пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля. Гості провели ігри-естафети з вихованцями закладу, ознайомили дітей зі справжнім костюмом пожежника - це дітям сподобалося найбільше!

23 квітня 2015 року в рамках тижня Безпеки проведено об’єктове тренування за темою « Навчання працівників діям у надзвичайних ситуаціях, уміння діяти за сигналами оповіщення, перевірки готовності закладу до реалізації планів реагування на надзвичайні ситуації, діям у разі загрози або скоєння терористичних актів».