• Медична сторінка

/Files/images/Medichna_storinka.gif

Безумовно щаслива дитина – це здорова дитина, а тому, велику увагу колектив дошкільного закладу приділяє формуванню здоров’язберігаючої компетентності дітей. Ефективність оздоровчих заходів визначається поєднанням тривалої комплексної інтенсивної оздоровчо-профілактичної роботи з корекційно - педагогічними заходами в умовах звичайного режиму життя дошкільників. Дитину оточують кваліфікований медичний працівник, які здійснюють постійний моніторинг стану здоров’я дітей, захворюваності, організації раціонального харчування, контроль за виконанням оздоровчих заходів, підтримують інтерес дитини до власного здоров’я.

Тільки здорова людина може по справжньому відчувати радість життя, навчатись та працювати з насолодою, отримувати задоволення від спілкування з оточуючими та від кожного прожитого дня.

/Files/images/499463104-170667a.jpg