Педагоги дошкільного закладу брали участь у роботі методичних об’єднань міста, де обмінювалися досвідом роботи та знайомилися з новими педагогічними технологіями. На базі дошкільного закладу у 2013 році було проведене засідання школи вихователя, які мають педагогічне звання « вихователь-методист» на тему:«Соціально-моральне виховання дошкільника засобами декоративно - прикладного мистецтва ».

/Files/images/SAM_0421.JPG
Каюк Людмила Олександрівна працює над підвищенням власного професійного рівня, педагогічної майстерності шляхом самоосвіти, творчого опрацювання матеріалів, періодичних видан брала участь у науково-практичному Інтернет - семінарі (сайт Черкаського Оу з дітьми дошкільного віку ».

Слід відзначити високий рівень проведення цього заходу, творчий підхід вихователя Каюк Л.О. та колективу до його підготовки та проведення.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок в розвиток національної дошкільної освіти, виховання і навчання підростаючого покоління з нагоди Дня працівників освіти 2013 року були нагородженні Грамотами департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради:

завідувач ДНЗ № 37 «Ракета» Михайленко Лідія Володимирівна;

вихователь із званням «Вихователь-методист» Каюк Людмила Олександрівна;